• Godziny Otwarcia Pon - Pt: 7:00 - 20:00 Sobota: 8:00 - 15:00

Histopatologia

Histopatologia to dziedzina nauki zajmująca się charakteryzowaniem mikroskopowych zmian zachodzących w chorych tkankach.

Badanie histopatologiczne polega na obróbce i oglądaniu pod mikroskopem pobranego materiału tkankowego. Wynik tego badania w większości przypadków umożliwia postawienie właściwej diagnozy, a następnie wdrożenie odpowiedniego leczenia.

W laboratorium Vet-Lab Brudzew wykonujemy badania histopatologiczne w celu potwierdzenia lub wykluczenia zmian spowodowanych warunkami bytowymi, nieodpowiednim żywieniem i suplementacją.

Na podstawie badania cytologicznego płynów fizjologicznych, przeprowadzamy również wstępną diagnostykę chorób nowotworowych.

BADANIA HISTOPATOLOGICZNE

Kierunek badań Materiał
Badanie histologiczne
  • Całe zwierzęta
  • Narządy wewnętrzne
  • Wycinki narządów wewnętrznych
  • Stawy, kości
  • Płyny ustrojowe
Badanie cytologiczne

Newsletter

Zapisz się do newsletter i bądź na bieżąco z nowościami .

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę/firmę Aga Vet przekazanych przeze mnie w formularzu danych osobowych dla celów marketingu oraz promocji produktów i usług spółki/firmy Aga Vet przesyłania ofert i informacji handlowych oraz newsletterów .


 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aga Vet drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Aga Vet w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2020 r., poz. 344 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aga Vet w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez spółkę Aga Vet wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2460 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana